Кошт паслуг

Уваходныя білеты:

Індывідуальнае наведванне этнаграфічнага аддзела музея:
  • дарослыя - 2,00 руб.
Індывідуальнае наведванне літаратурна-краязнаўчага аддзела музея:
Індывідуальнае наведванне выставы:
  • дарослыя - 2,00 руб.

Бясплатнае наведванне: для інвалідаў, ветэранаў Вялікай Айчыннай вайны, ваеннаслужачых тэрміновай службы, грамадзян, якія праходзяць альтэрнатыўную службу, дзяцей да сямі гадоў, дзяцей-сірот, дзяцей, якія засталіся без апекі бацькоў, асоб з ліку дзяцей-сірот і дзяцей, якія засталіся без апекі бацькоў, асоб з асаблівасцямі псіхафізічнага развіцця, якія атрымліваюць дашкольную, агульную сярэднюю, спецыяльную, прафесійна-тэхнічную, сярэднюю спецыяльную, вышэйшую адукацыю, музейных работнікаў.

Экскурсійнае абслугоўванне групы:

да 10 чалавек:                             да 20 чалавек:                     да 30 чалавек:

• школьнікі - 2,00 руб.                 школьнікі - 3,00 руб.              школьнікі - 6,00 руб.
  • дарослыя - 3,50 руб.                  дарослыя - 6,00 руб.               дарослыя - 12,00 руб.

Прадстаўленне інтэр'ераў музея для фатаграфавання - 2 руб.

Тэматычны занятак (група) - 2,50 руб.

Лекцыя (група) - 2,50 руб.

Анімацыйная праграма (1 чалавек) - 1,50 руб. (мерапрыемства ладзіцца сумесна з Гудзевіцкім цэнтрам вольнага часу і культуры. Агульны кошт - 3,00 руб.)

Дзень бясплатнага наведвання экспазіцый і выстаў з фондаў музея - першы панядзелак месяца.

На падставе падаўжэння Пагаднення аб супрацоўніцтве паміж Міністэрствам культуры РБ і Міністэрствам адукацыі РБ у галіне музейнай справы ад 15.09.2022 ва УК "Гудзевіцкі дзяржаўны літаратурна-краязнаўчы музей" апошняя серада кожнага месяца з'яўляецца адзіным бясплатным днём наведвання для школьнікаў і навучэнцаў, якія атрымліваюць агульную сярэднюю, прафесійна-тэхнічную, сярэдне спецыяльную адукацыю. Абавязковы папярэдні запіс!!!

Музей прымае ўдзел у рэалізацыі праекта "Карта госця". Трымальнікам спецыяльнай карты, пры наведванні літаратурнага аддзела музея, прадстаўляецца бясплатны ўваход у этнаграфічны аддзел музея , а таксама - інтэр'ер музея для фатаграфавання.

На экскурсіі абавязковы папярэдні запіс.

Дадатковую інфармацыю можна атрымаць па тэлефоне: 8 (01515) 39-3-10